Převzetí vozu v autopůjčovně

Abychom Vás nemuseli zbytečně zdržovat čekáním na odbavení předchozích klientů a mohli Vám předat vůz v co nejkratším čase, prosíme o dodržení doby převzetí dle objednávky. V případě, že potřebujete převzetí odložit, či naopak uspíšit, kontaktujte nás ohledně této situace předem.

Pro řádné uzavření smlouvy o pronájmu budete na pobočce požádáni o předložení OP +ŘP. Zatímco zpracováváme nezbytnou administraci, můžete si tento čas zpříjemnit dobrou brazilskou kávou. Na seznámení se smlouvou dostanete potřebnou dobu, pracovník autopůjčovny ji s Vámi po té ještě projde a ochotně zodpoví vaše případné otázky. Při podpisu smlouvy je zapotřebí složit jistotu viz ceník autopůjčovny a zaplatit smluvené nájemné. Nájemné i jistotu lze hradit hotově nebo platební kartou, případně kombinací obou způsobů. Následně Vám bude předán vůz. Pracovník autopůjčovny pořídí fotodokumentaci, abychom měli řádně zaznamenaný stav, v jakém Vám byl vůz předáván. Pracovník autopůjčovny Vám vysvětlí základní ovládání vozu a taktéž ochotně zodpoví Vaše případné dotazy. Součástí dokumentace, kterou obdržíte, při uzavření smlouvy o pronájmu, jsou také kontakty na asistenční služby a nonstop linka na pracovníky autopůjčovna Praha, pro řešení nenadálých situací.

Chcete vědět více? Napište nám na primapujcovna@vltavinleas.cz, nebo volejte 724 504 504 pro autopůjčovna Praha, nebo 724 503 503 pro autopůjčovna Plzeň.


Rezervujte si vůz